Prodat Vila, Latchi, Paphos, Kypr, Sale

Prodat - Cod. 22305

  • Typologie: Vila
  • Oblast: 460 m²
  • Pocet pokoju: 6
  • Podlazí: 2

Nastavte v nádherné venkovské poloze s panoramatickým výhledem na moře směrem Latchi, Pomos a Akamas poloostrov Tato vila má obrovský potenciál být uzpůsobeny majitelům přesných požadavků.
V současné době je vila je prostorný obývací jídelnu v přízemí s balkonové dveře vedoucí do velké verandy a výhledem mimo.
K dispozici je vybavená kuchyň představovat Neff spotřebičů. Kuchyň Jídelna má nepřetržitý výhled na zemědělské půdě.
Krátké schodiště vede do ložnice s en-suite koupelnou se stavem typu umění jacuzzi vanou. Vedoucí mimo ložnici je šatna a balkon.
K dispozici jsou další dvě dvoulůžkové ložnice oba en-suite a mají balkon. Člověk má masážní sprchou a druhá koupelna / sprcha.
V současné době je vila nakonfigurován s dvěma samostatně obsažené byty v přízemí, které lze použít k pronájmu. Jeden apartmán má jednu ložnici a druhý je dva lůžkový.
Také na dolním patře je velká místnost, v současné době používají k uskladnění a prádlo, které má přístup jak do domu a garáž.
Velká garáž byla převedena do garáže automechanici, s back-office / komoru a front office / recepci a má 2 w / c.
Mimo zahrada vede dolů do sadu s mnoha různými vzrostlými ovocnými stromy, včetně pomeranče, citrony, jablka, hrušky atd.
Cena vily odráží skutečnost, že bazén a obklopuje musí být ještě dokončena

Poptávka po této nemovitosti


Free real estate ads
Vyžádat informace o podobné nemovitosti
Souhlasím se zpracováním osobních dat*
Zrušit
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB