Prodat Vila, Esentepe, Kyrenia, Kypr, bahceli

Prodat - Cod. 17127

  • Typologie: Vila
  • Oblast: 108 m²
  • Pocet pokoju: 3
  • Podlazí: 1

Carrington hrdí na to, vydat novou Severní Kypr vlastnictví vývoj 3 ložnicemi bungalovů umístěných jen 100 m chůze na Port Cyprium Marina. Projekt se skládá z 8 chatek, z nichž 4 jsou vnitřně 108m2 a 4 117 m2, které jsou interně.
Tato nová konstrukce se může pochlubit bungalov prostornou vnitřní uspořádání s rozsáhlými přední terasy a střešní terasa s ohromující nabízí fantastický panoramatický výhled na moře a hory. Vstup na nemovitosti předními dveřmi do prostorné chodby, která poskytuje přístup do kuchyně, jídelní a obývací pokoj oblastech. Všechny 3 ložnice mají vestavěné skříně jako standard.
Hlavní ložnice má en-suite a dvoulůžkových dveře s přístupem do zahrady na terasu / oblastech, kde můžete relaxovat a vychutnat si krásný výhled, nebo jen obdivovat vaši zahradu.
Tento nádherný bungalov nabízí skutečný charakter se zamyšleně navržené dispozice pro zajištění komfortní bydlení a zároveň spojuje osobnost, která představuje kyperskou tradici uvolněný životní styl.

Poptávka po této nemovitosti


Free real estate ads
Vyžádat informace o podobné nemovitosti
Souhlasím se zpracováním osobních dat*
Zrušit
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB